مقایسه کالا

بستن نمایش
در حال بارگذاری

رنگ سال: زرد در بهار 2019

مطمئنم که همه می‌دانید که امسال رنگ زرد مد شده است. قبلا هم در مورد این موضوع حرف زده بودیم. اما از زرد در بهار2019 چطور؟ در حوزه مد جای‌گزین‌های زیادی که هم معاصر باشند و هم بی‌زمان موجود هستند. رنگ زرد یکی از آن رنگ‌هایی‌ست که خوب  با رنگ‌های دیگر ست می‌شود؛ یعنی اگر دنبال یک ظاهر رنگی هستید زرد انتخاب محشری‌ست.

رنگ زرد در بهار 2019

رنگ زرد امسال همان زرد لیمویی شاداب و پرانرژی و سرزنده است. البته این رنگ زرد فقط محدود به لیمویی نیست ورنگی بین زرد آتشی و زرد موزی هم در آن دیده می‌شود. رنگ زرد حس خوش‌بینی و امید می‌دهد و مکمل خوبی برای مد امسال است چون رنگ‌های خنثی مانند بژ و سفید هم امسال روی کار آمدند. این رنگ هم‌چنین باعث گرمی بیش‌تر می‌شود. رنگ زرد حس تابستان و روزهای گرم را هم با خودش می‌آورد. خیلی بدیهی بود، نه؟ از سر تا پا می‌شود زرد پوشید اما بیش‌تر کت و دامن و لباس و کیف زرد روی کار است.   

 

 

چطور تیپ زرد بزنیم؟

زرد شاید کمی رنگ سختی باشد.  برای زرد پوشیدن ترفندهایی لازم است. این‌ها راه‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند از رنگ زرد به بهترین شکل در لباس‌هایتان استفاده کنید. برای شروع رنگ زرد را با رنگ‌های خنثی مثل سفید، قهوه‌ای، خاکستری و بژ ست کنید. ترکیب زرد و سفید را بیش‌تر پیش‌نهاد می‌کنم. این دو رنگ ترکیب تازه‌ای می‌سازند که برای حال و هوای بهاری عالی است. شلوار زرد، با تی‌شرت سفید و کتانی‌های سفید یک ترکیب شیک بهاره است.  زرد و نارنجی هم ترکیبی‌ خوبی‌ست. این دو رنگ هم‌دیگر را قوی‌تر می‌کنند. مثلا یک لباس زرد با کمربند یا کت نارنجی بپوشید. البته اگر فقط همان لباس زرد را بپوشید هم کافی است. این لباس با یک جفت کفش تابستانی ترکیب خنثی‌تری می‌سازد. زرد با راه‌راه‌های سیاه و سفید هم محشر می‌شود. کیف مشکی‌تان را هم با این ست دست بگیرید. این تیپ هم یک راه دیگر استفاده از رنگ زرد است.   

الهام از استایل خیابانی

تیپ اول که ترکیب زرد و سفید بود خیلی زیباست و به خاطر رنگ سفید کمی از شدت زرد کم شده است. تیپ دوم هم با جزئیات ریزش مثل گوشواره، کمربند و کیف کلاسیک زیباست. در تیپ  هم شلوار کلاسیکش به چشم می‌آید. در تیپ سوم کیف، عینک آفتابی و کفش هم‌زمان یک‌دستی و تقابل رنگی ایجاد می‌کنند. در تیپ چهارم لباس سبز و زرد ست زیبایی با هم ساخته‌اند. این ترکیب ویژه‌ای است اما چون رنگ‌ها را قوی‌تر نمی‌کنند در این ست خوب کار کرده است. تیپ پنجم هم که زرد با صورتی چرک ترکیب شده خیلی شیک است. این یکی کمی جسورانه‌ست اما واقعا شیک است.