مقایسه کالا

بستن نمایش
در حال بارگذاری

درباره پیرکاردین

پیر کاردین در سانبیاگو دی کالاتا در ایتالیا زاده شد. کاردین بخاطر وسعت و سبک طراحیش شناخته شده‌است. او برای طراحی لباس‌ها از اشکال هندسی و عمده بهره می‌جست و اعتقاد زیادی به طراحی لباس زنان نداشت. او مدل‌های جنسیت واحد (unisex) (لباس‌هایی که برای دو جنسیت یعنی هم مردان و هم زنان طراحی می‌شوند.) را به مرحله تازه‌ای ارتقا داد، طراحی‌های آوانگارد او را مشهور ساخت. گاهی اوقات طراحی های او به صورت تجربی بودند و همیشه هم طراحی‌های او جنبه کاربردی نداشت. او کسی بود که لباس‌های مدل حبابی (bubble dress) را در سال ۱۹۵۴ معمول کرد.

او در سال ۱۹۴۵ به پاریس نقل مکان کرد و در آنجا به مطالعه معماری پرداخت و بعد از جنک جهانی دوم با ژان پاکن (Jeanne Paquin) همکاری کرد. در سال ۱۹۴۷ کار در بالنچیا را رد کرد و منزل شخصی‌اش را در سال ۱۹۵۰ بنا کرد و موسسه طراحی لباس زنان را هم در سال ۱۹۵۳ به راه انداخت. وقتی که کاردین برای نخستین بار در سال ۱۹۵۹ به ژاپن سفر کرد تصمیم گرفت که نخستین خیاطخانه زنانه مد روز را در آنجا تاسیس کند.

پس از چند سال نام تجاری؛ کیفیت و راحتی، همراه با قدرت و مهارت در طراحی، با اعتماد به نفس و شیک در هر محیط اجتماعی بعنوان مد لباس شناخته شد . و اکنون پیرکاردین به عنوان برند محبوب و باکیفیت شناخته میشود.

پیرکاردین دارای نمایندگی های گسترده ای در ترکیه ، فرانسه، روسیه ، ایران ، عراق و ... سراسر جهان می باشد .