مقایسه کالا

بستن نمایش
در حال بارگذاری

درباره ما

 سندس، راه حلی امروزی برای خرید پوشاک توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

گروه تجاری سندس در سال 1391 تاسیس شد. این گروه با افتتاح فروشگاه سندس به نمایندگی از برند پیرکاردین ترکیه در زمینه واردات پوشاک ، کیف و کفش برای آقایان و بانوان درخاکشناسی شیراز شروع به فعالیت نمود سپس به خیابان ستارخان شیراز نقل مکان نمود و در حال حاضر در دو شعبه ستارخان و هتل بزرگ شیراز فعالیت می نماید. این فروشگاه به منظور ارائه خدمات گسترده تر به مشتریان اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی سندس به آدرس Sondos.ir نموده است. از مزایای منحصر به فرد سندس عرضه همزمان کالا در آنلاین و فروشگاه فیزیکی می باشد که می تواند در تصمیم گیری و مطابقت کالا با خواسته مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد.

در حال حاضر شرکت سندس پوشان آریایی نماینده رسمی سندس ترکیه می باشد که در دو دپارتمان آقایان و بانوان فعالیت می نماید و دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت،معدن و تجارت می باشد. همه محصولات دارای کیفیت ممتاز و خدمات پس از فروش می باشند و در شعبه مرکزی(ستارخان شیراز) خدمات خیاطی و تعمیرات بصورت رایگان ارائه می شود.

ما برای آسانترکردن خرید شما و ارائه توصیه های پوشش بصورت فیزیکی و آنلاین در خدمت شما هستیم.